Mana rotaļlietu stāsta sākums

Kā sākās mūsu rotaļlietu stāsts?

Ar lielu interesi un pacietību, ar prieku un pārliecību, ar smaidu un mīlestību :)...
Jāatzīst gan, visa sākums ir ērts un gaumīgs apģērbs mazajiem, vairāk gan meitenēm. Darīju to, ko pratu, modelēju un šuvu apģērbu, tāds ir mans arods - modiste :)
Šis rotaļlietu stāsts sākās sašujot pāris zvēriņus, meitiņai par prieku. Viņa tāpat kā es pati, savos septiņos gados vēlējas pašu rokām radītu rotaļlietu. Darbojāmies kopā, meitiņai patika :). Tapa vēl pāris ar roku šūtu zvēriņu, kuri varētu doties uz citām mājām. Tie tika publicēti Meistardarbs.lv un jau tuvākajās dienās aizceļoja uz Jelgavu :). Šie zvēriņi uzrunāja arī  Ziedot.lv. Ļoti daudz mincīšu kaķa zaķa gadā devās uz Ziedot.lv labdarības kiosku tirdzniecības centrā Alfa. Kaķīšu stāsts turpinājās šujot tos Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmei Ulubele. Bērnu apģērbiem vairs neatlika laika. Tirdziņos un izstādes tas palika otrajā lomā, līdz tos noglabājām kastēs un līdzi vairs neņēmām.

Tā nu sākas mūsu rotaļlietu stāsts – ar roku šūtiem zvēriņiem :)

  joomplu:6    joomplu:7    joomplu:8    joomplu:9    

Mans lielais paldies!
Krustdēliņam par mājaslapas nosaukumu. Nu jau liels puika, skolā iet. Sešos gados iemācījās teikt burtiņu r, malacis :). Tomēr kamēr neprata, braucot ciemos pie vecākās meitiņas Lauras, teica – pie Lalītes. Un kāpēc lai nebūtu šāds nosaukums - pie Lalītes ir tik ļoti jauki :). Vīram paldies, par iespēju šo stāstu pavēstīt Jums. Meitiņām, Lauriņai un Maijiņai par viņu mīļumu un lielo ieguldījumu jaunu ideju ieviešanā un novērtēšanā :).
Un Jums visiem liels paldies, par Jūsu labajiem komentāriem un atsauksmēm, smaidiem un aizrautību uzlūkojot manus radītos darbus :). Šīs ir tās lietas, kuru dēļ turpinās mans rotaļlietu stāsts, Paldies Jums :)