svētdiena, 2014. gada 28. decembris

Mazumiņš no mana 2014. gada - stafete


Madarai no Puķu zirņa paldies par iespēju piedalīties šai stafetē :)!  Stafete viena no skaistākajām kurā esmu piedalījusies, neesmu noskrējusies un bez elpas, bet ar labām un patīkamām atmiņām un platu, platu smaidu uz lūpām. Nebūtu iedomājusies pārskatīt savus rakstus bez šīs stafetes, liekas nav jau ko daudz skatīties, izrādās ir! Un tas tiešām bija pozitīvs lādiņš :)


Stafete vienkārša, katra šī gada mēneša pirmā ieraksta nosaukums un pirmais teikums. Sava bloga pārskatā priekš sevis arī bildes pieliku. Ja pārkāpju stafetes noteikums dodat ziņu :)!

Marts
... vai precīzāk sakot, mani darbiņi atkal dodas uz tirdziņiem un veikalu plauktiem :). Ir pagājis viens no skaistākajiem dzīves posmiem, Maijiņai JAU pusotrs gadiņš, mammai ir laiks atsākt strādāt...

Aprīlis
Uz tirdziņu 5. aprīlī paspēj saposties arī zaķu jaunskungi ;). Arī lielās lellītes apmīļotas un apčubinātas ir gatavas savam uznācienam Berga Bazārā :)


Maijs
Ideāla recepte visiem, kuriem vajag garšīgi, skaisti un galvenais ātri :)! Esmu mēģinājusi daudz variācijas biezpiena sacepumiem un kūkām, tik perfekti nekad nav sanācis. Recepte tapa iepērkoties Imantas Dammes tirdziņā. Stāvējām ar Maijiņu rindā pēc izlejamā piena, nevarēju nolaist acis no svaigā biezpiena, kurš tik tikko bija izlikts plauktā uz pārdošanu. Nopirku veselu kilogramu, ar lielu apņemšanos mēģināšu vēlreiz!

 
Jūnijs
Mīļie, ceru neesat pārsaluši!!! Pirms svētkiem bija diezgan karsti, vis karstāk gāja darbistabā, rosība ne pa jokam, sajūta kā pirms Ziemassvētkiem... Lai darbi runā par sevi, nu ko tur es :D


Jūlijs
Šogad, sieviešu dienā, vīriņš bij noorganizējis izjādi ar zirgiem. Mans bērnības sapnis varēja piepildīties :) Lieki piebilst sajūtas fantastiskas, diena skaista un visi laimīgi :) Biju pārsteigta par Maijiņu, viņa tik maza, tomēr nebaidās no šiem lielajiem dzīvniekiem, no segliem ārā kāpt negribēja. Tā nu pēc šīs skaistās dienas, mazajam cilvēkam zirgi ir palikuši īpaši mīļi :)


Augusts
Neesmu viena no drosmīgajām māmiņām, kura ar pavisam mazu zīdainīti var doties tālākos izbraucienos. Visu laiku tepat, rokas stiepiena attālumā vien dzīvojāmies, visi labumi kas ar pirkstu galiem aizsniedzami, jau izbaudīti. Tas labi, jo esam gatavas doties tālāk. "...Vīriņ, kad Tev būs atvaļinājums!..."
Domājot par abām meitiņām, nolēmām braukt uz Ventspili. Gadu starpība viņām liela, deviņi gadi, šeit nevajadzētu garlaikoties nevienai un mums pašiem šī pilsēta arī ir ļoti mīļa.


Septembris
Pirkt vai nē, žāvēšu vai nē!!! Nu ja Dvīņu zīmē dzimis cilvēks sāk izvēlēties starp jā un nē tad vajag spērienu pa ... kaut kurieni, lai būtu kāds lēmums pieņemts :D
No Itālijas, kā suvenīriņi atvesti, garšīgi garšvielu maisījumi, bij mans spēriens "...jā, žāvējamo gribu arī savās mājās!...".


Oktobris
Garš, dīvainiem notikumiem bagāts mēnesis. Nepazīstu pati sevi. Atskatoties uz šo mēnesi, viens notikums pēc otra. Šo, pēdējo oktobra dienu kopā ar ģimeni jāpavada mierīgi un mazliet laiski, jāatvelk elpa, nez kas novembrī var gadīties :D


Novembris
Priekš kā man šūtas kurpes,
Priekš kā šūti zābaciņi,
Kad nevaru Mārtiņdienu
Pa godam nodancot?


Decembris
Mammīt, uztaisīsim pludmali?! Ar šādu jautājumu un pilnām rociņām smilšu formiņu Maijiņa mani pārsteidza novembra beigās :) Uztaisīsim, kāpēc gan ne :)!
Jau vasaras beigās, draudzene stāstīja, ka nopirkusi saviem mazajiem kinētiskās smiltis. Šo informāciju noglabāju savu pelēko šūniņu informācijas krātuvītēs, zināju, ka noderēs :)


Stafeti tālāk nododu Ilze (Zize), Ineta (http://tailor-ineta.blogspot.com/) un Inna (http://manaatkariba.blogspot.com). Ceru ka šī stafete spēs jūs iepriecināt un pārlasītie raksti radīts daudz pozitīvas, jaukas un siltas emocijas :)