svētdiena, 2014. gada 6. aprīlis

Man patīk Berga Bazārā, tāpat kā agrāk :)!!!

Vēl jo projām ar smaidu uz lūpām un siltumu sirsniņā :)! Tik daudz patīkamu atmiņu un visu sajūtu kopumā. Tagad mājās jūtu, kājas tā ne pa jokam ir nosalušas, un pa kuru laiku :)?!!!

Tirdziņos baudāmā atmosfēra aizrauj ne tikai apmeklētājus, lielie bērni nebija pierunājami mājās palikt. Tad nu tika pie Maijiņas pieskatīšanas kamēr mēs ar Anitu darbiņus uz galdiem kārtojām.


Mazajai brīnumi, tās lampas tak parasti augšā spīd! Maijiņa kā naktstauriņš visas lampiņas aplidoja :)
Bērni uz mājām pavadīti. Mans mazais, brašais cilvēciņš tik apzinīgi no manis atvadījās, buču iedeva un acīs skatoties atā, atā pateica. Man jau liekas, ka šķiršanās brīdi mazā turējās brašāk nekā es. Līdz šim nebiju strādājusi tālāk par darbistabu... 

Tā gatavojos šim tirdziņam, sanāca aizņemt divus lielus galdus. Pavisam noteikt bij vērts censties, it īpaši šīs rādāmās un stāstāmās lietas gatavot.

 
Mazajiem ļoti patika rūķīši, nav jau ko slēpt, lielajiem arī :)! Jautājums "...cik rūķītis maksā?..." atskanēja diezgan bieži. Uzskates materiāli ir un paliek uzskates materiāli - pārdoti netiek :). Stāstīju un rādīju kā tādus rūķīšus pagatavot pašiem.  Šie rūķīši pēc labi padarīta darba jau pirmdien dosies uz bērnu dārzu un tur turpinās pildīt savu uzskates materiālu pienākumu.

Pirmo reizi dodoties uz tirdziņu līdzi biju paņēmusi darbiņus mazajiem meistariem. Bērni pie mūsu stendiņa varēja sašūt sev zaķēnus. Lielie tikmēr pārzīmēja zaķīša piegrieztni un bērnu prieka iedvesmoti bij apņēmības pilni pamēģināt zaķīti sašūt arī mājās. Seši mazi zaķēni kārtīgi tika "pabaroti" ar sintaponu un rīsiem un devās uz savām jaunajām mājām :)
Apmeklētāju prieks un bērnu lielā vēlme darboties, esmu pārlādēta ar pozitīvām emocijām :)! Ir prieks un gandarījums par šo dienu :)...

Attīstošie gliemezīši izrādās ir baigie uzjautrinātāji, liekas visi garāmgājēji un pircēji uzsmaidot atbildēja viņu smaidam :)Tad jau uz tikšanos nākošajos tirdziņos, cerams ļoti drīz :)!