pirmdiena, 2014. gada 14. aprīlis

Kociņš ar olu čaumalu ligzdiņām

Pavasaris it kā atsteidzies ātri, tomēr vēl aizkavējies. Tik mānīgu sauli vēl neesmu satikusi, kāpēc ēnā tā negrib sildīt un aukstumam ļauj rokās kost?! Laika apstākļi aiz loga vairāk rudeni atgādina, līst... Ar nepacietību gaidām, kad saulītei būs garāks ceļš pār mūsu Latviju ejams :)! Gaidām un gatavojamies Lielajai dienai :)

Lieldienu kociņš


Uz ledusskapja dekoram nolikts, kura tur gada, Valentīnadienai tapušais aksesuārs. Stāvēja tur tāds skaists un mīļš, putekļiem arī patika, nu iespēja dot tam jaunu elpu.

Viss pavisam vienkārši. Ar baltu akrila krāsu nokrāsoti zari, var nopūst, var ar goša krāsām sajauktām ar PVA līmi, tad nesmērē. Var nekrāsot vispār. Pudele aptīta ar baltu dziju, tīšanas procesā vajag pielīmēt, tam der PVA līme.Ar Lauriņu sakrāsojām olu čaumalas. Atstājām lai kārtīgi nožūst, ļoti gribam arī mazo māsu pie radošā darba pielikt, lai palīdz mums čaumaliņas ar krāsainiem punktiņiem izrotāt.

Uzreiz pa rokai arī citas olu čaumalu ligzdiņām vajadzīgās lietas.

Nopietni stāstu un mazais tikpat nopietni klausās, kas nu būs jādara. Ja neskaita ikdienas zīmēšanu un krāsošanu, tad Maijiņai šis ir pirmais lielais, radošais darbs. Ir tik labi, tā darboties ar viņām kopā. Ikdienā bieži nesanāk, gadu starpība liek abām interesēties par dažādām lietām. Lai gan, "lūpenes" un nagu lakas patīk abām, un vēl rotas rotiņas...


Tad nu tā... Maijiņa ir sapratusi domu un cītīgi ķeras pie darba :)

Lauriņa arī ar pilnu atdevi, cenšas un sanāk skaisti :)
Skatos bildes un nesaprotu kā tas nākas, ka manai mazajai podziņai mute visu laiku ir netīra... Paēdām - nomazgājam... Un tomēr netīra...


Krāsiņas uz izķeršanu :)


Maijiņa tik ļoti aizrāvusies, prasa vēl :) bet šis darbiņš jau padarīts. Toties es zinu ko abas darīsim rīt kamēr tētis būs "dabā" (darbā) un māsa "prom" (skola laikam par grūtu :) )


Skaisti meitenēm sanāca, malacītes. Galvenais ne vienai ne otrai neapnika darboties.

Tad nu tālāk pie darba ķēros pati. Nezinu kā šis materiāls saucas, bet man šie smalkie, mākslīgie salmiņi patīk. Taisu čaumaliņām viducīšus. No šī materiāla man patīk taisīt ziedus dāvanu dekoriem. Arī tāpat tinot, lielākus vai mazākus. Ar karsto līmi līmēju pie kātiņiem vai uz dāvanas iepakojuma, pa vidu pērlītes un skaista puķe gatava!
Pirmā ligzdiņa :)


Koks ar ligzdiņām gatavs :)!

Pāri palika ligzdiņas. Lai skaistums neiet postā lieku lietā materiālus "...lai ir, kādreiz noderēs..."

Man nu ļoti patīk šī floristikā izmantojamā dekoratīva stieplīte, var izlocīt kā pašam tīk, skaists dekors.

 
No palikušajām ligzdiņām sanāca puķītes Lauras jaukajai audzinātājai :)Lielā diena, mēs Tevi gaidām  :),
gaidām ar garākām dienām un Lieldienu zaķi
kuram groziņš un kabatas pilnas ar raibām, jo raibām olām :)!!!